/Úvod/

TEŠÍ NÁS

Štúdio Fruits je spoločným projektom spoločnosti ART LIVE a reklamnej agentúry Fruits. Spojili sme sily aby sme priniesli na trh riešenie ideálne pre projekty, ktoré nepotrebujú rozsiahle technické zázemie veľkých štúdií. Náš priestor Vám ponúka všetko potrebné na livestream, vytvorenie podcastu, postprodukciu hudby a zvuku alebo dabing. No v kompaktnom balení, vďaka čomu sme ideálnym riešením pre menšie projekty.

/Predstavenie/

O NÁS

FRUITS

Naša marketingová agentúra pozostáva z šesťčlenného tímu ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe videí, hudby, marketingu, webdizajnu a kultúry. Náš prístup k práci nie je žiadna alchýmia, a to z jediného dôvodu – pre nás to práca nie je. Máme to šťastie, že sa živíme tým, čo máme radi, a preto je automatické, že to robíme dobre a v plnom nasadení.

ART LIVE

V rámci spoločnosti ARTlive s.r.o. zabezpečujeme livestreamy a ozvučovanie koncertov, konferencií, seminárov a iných typov eventov. V našom vlastnom nahrávacom štúdiu produkujeme dabingy, audioknihy, jingle, voiceovery, komentáre, systémové hlásenia a podobne. S audioprodukciou máme dlhoročné skúsenosti pre slovenských aj medzinárodných klientov.

/Team/

SME VÁM K DISPOZÍCII

Tomáš

Videoprodukcia

Matej

Marketing & kreatíva

Tomáš

Zvuk & eventy

Juraj

Animácie & postprodukcia

/Referencie/

5 rokov na trhu

DESIATKY SKVELÝCH KLIENTOV

/Výhody/

ČO VÁS U NÁS ČAKÁ

OBČERSTVENIE

Kávička, minerálka a džúsy je samozrejmosť. Na požiadanie Vám radi zabezpečíme niečo na zahryznutie alebo alkohol.

SKVELÁ LOKALITA

Naše štúdio nájdete v širšom centre Bratislavy, hneď pri trhovisku Miletičova. Na požiadanie Vám radi zabezpečíme parkovacie miesto.

FULLSERVICE

Viac ako 10 rokov robíme dizajn, web stránky, logá, branding aj videá. Okrem toho Váš podcast dostaneme na všetky svetové platformy.

/Napíšte nám správu/